پرسش‌های متداول

اعلام ارزیابی اولیه مقالات ارائه شده چقدر طول می‌کشد؟

ارزیابی اولیه مقاله توسط دبیر تخصصی مجله یک هفته طول می‌کشد. در صورت داشتن شرایط اولیه و رعایت فرمت مجله، مقاله جهت داوری ارسال و در غیر اینصورت به نویسنده عودت داده می‌شود. در مواردی ممکن است سردبیر و یا دبیر تخصصی با دادن نظراتی خواهان اصلاح مقاله و ارایه مجددآن شوند.

اعلام نتیجه داوری مقالات چقدر زمان نیاز دارد؟

این مجله سعی می کند در 2 ماه نتایج بررسی و ارزیابی داوران را اعلام نماید. این مدت ممکن است در بعضی موارد بیش از این مقدار باشد. سقف زمان اعلام نتیجه 3 ماه است.

هزینه چاپ مقاله در مجله چقدر است؟

الف- هزینه چاپ مقاله کامل 4000000 ریال (400 هزار تومان) به صورت 200 هزار تومان بعد از پذیرش و 200 هزار تومان قبل از چاپ نهایی.


 


ب- مقاله کوتاه 2500000 ریال (250 هزار تومان) به صورت 150 هزار تومان بعد از پذیرش و 100 هزار تومان  قبل از چاپ نهایی. 


 


دقت فرمایید که مبلغ پرداخت شده برای داوری مقالات در صورت رد مقاله یا بازپس گیری آن مسترد نخواهد شد.

نحوه پیگیری وضعیت مقاله به چه صورت است؟

پیگیری از طریق سایت و پروفایل نویسنده مناسب ترین روش می‌باشد. نویسندگان می‌توانند از طریق سایت و در بخش "تماس" با مجله در ارتباط باشند. ضمن اینکه بصورت تلفنی نیز می توان با کارشناس مربوطه تماس حاصل نمود.

ارتباط با دفتر مجله به چه صورت است؟

 کارشناس مربوطه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 13 پاسخگو می‌باشد. در موارد ضروری می توانید با شماره همراه (09183714538 امینی و 09187705355 شاهمرادی) تماس حاصل فرمایید. ضمن اینکه ارتباط با ایمیل گزینه مناسبی برای دریافت پاسخ درست سوالات نویسندگان محترم می باشد. 
پست الکترونیمی مجله: [email protected]


سردبیر: [email protected]


مدیر مسئول : [email protected]


دفتر مجله (شنبه تا چهارشنبه، 9 تا 12): 08733722496

چگونه می توان مقاله ای را در کمترین زمان ممکن چاپ کرد؟

علاوه بر رعایت موارد فنی و علمی، رعایت دقیق فرمت مجله مطابق فایل ورد در بخش راهنمای نویسندگان و همچنین معرفی داوران مناسب باعث تسریع در اعلام نتیجه داوری می شود.

چگونه می توان امکان پذیرش یک مقاله را بالا برد؟

پس از تایید دبیر تخصصی، این مجله نظر داوران و متخصصین را ملاک اصلی رد یا پذیرش مقالات می داند. معرفی داورانی که علاوه بر نظر نهایی در مورد رد یا پذیرش مقاله، ایرادات مقاله را با جزئیات مشخص و مقاله را ارتقا دهند در تایید یا رد یک مقاله بسیار موثر است.